Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

В університеті розпочались Вищі академічні курси з питань запобігання корупції за участі міжнародних експертів

  • >
  • >
  • >
  • В університеті розпочались Вищі академічні курси з питань запобігання корупції за участі міжнародних експертів
14.09.2020

Сьогодні, 14 вересня, фахівці наукового центру проблем виховання доброчесності та запобігання корупції у секторі безпеки та оборони університету розпочали проведення Вищих академічних курсів з питань запобігання корупції.

У ролі експертів залучені представники Управління з питань запобігання та виявлення корупції, Департаменту кадрової політики, Департаменту внутрішнього аудиту Міністерства оборони України та міжнародних експертів, представників програми розбудови доброчесності (Вuilding Integrity) Академії оборони Великої Британії та центру з питань боротьби з корупцією у сфері оборони Норвегії (CIDS).

Курс проходить за сприянням Академії оборони Великої Британії. Цільовою аудиторією курсів є представники керівного складу вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти.

Під час занять слухачі набудуть практичних умінь і навичок щодо сучасних механізмів зміцнення протидії і запобігання корупції, впровадження ефективного, доброчесного і прозорого менеджменту, удосконалення системи управління фінансовими і матеріальними ресурсами. Важлива увага також приділятиметься практичному застосуванню правових механізмів зниження ризиків корупції та багато іншого.