Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

В університеті розпочато огляд-виставку ручних робіт “Душі натхнення ‒ це жива краса!”

02.03.2020

Сьогодні, 2 березня, в університеті розпочала роботу огляд-виставка ручних робіт жінкок-майстринь університету під назвою “Душі натхнення ‒ це жива краса!”.

Ця виставка проводиться вперше у рамках культурно-мистецького проекту, автором якого є ад’юнкт Гуманітарного інституту Лілія Тютюнник, а організатором заходу стала Жіноча рада університету на чолі зі Світланою Остапець. Огляд-виставка активно популяризує українську культуру та мистецтво і демонструє невимовну красу, яку створює українська душа власними руками.

Поціновувачі мистецтва можуть отримати справжню насолоду під час відвідання виставки, адже на ній представлені творчі роботи різноманітних напрямків – це і вишивка бісером або стрічками (ікони, пейзажі, натюрморти), картини написані олією, шедеври в’язання, фелтінгу (валяння з шерсті), лампи ручної роботи, колажі, прикраси, макети-інсталяції та багато іншого.

Організатори зізнаються, що приємно вражені такою кількістю талантів та робіт, які допоміг розкрити даний захід. Вони запевняють, що це надихає їх ще більш активно розвивати даний проект та популяризувати його.

Огляд-виставка ручних робіт жінкок-майстринь “Душі натхнення ‒ це жива краса!” буде тривати у стінах університету до 5 березня. Не втратьте можливості зануритись у світ української культури та мистецтва.