Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

В університеті розпочався курс оборонного бізнес-планування під керівництвом канадських фахівців

  • >
  • >
  • >
  • В університеті розпочався курс оборонного бізнес-планування під керівництвом канадських фахівців
24.02.2020

24 лютого в університеті стартував курс оборонного бізнес-планування для представників Міністерства оборони України, Національної гвардії України та Національного університету оборони за участю та безпосереднім керівництвом фахівців Міністерства оборони Канади та Посольства Канади в Україні.

У рамках заходу канадські партнери нададуть консультативно-дорадчої допомоги з питань оборонного планування. Заступник начальника університету з навчальної роботи генерал-майор Сергій Салкуцан під час відкриття курсу висловив сподівання, що здобуті знання у подальшому можна буде використовувати як для складання програм школи оборонного менеджменту університету, так і в системі оборонного сектору України в цілому.

‒ Дуже приємно, що ми маємо змогу поділитися з вами власним досвідом ведення бізнес-планування в оборонному секторі. Цей процес значно укріплює партнерські стосунки між Канадою та Україною, і він має тільки розвиватися, ‒ зі свого боку зазначив підполковник Грегорі Нетті, помічник військового аташе при Посольстві Канади в Україні.

Тож, сторони налаштовані на плідну співпрацю та на отримання практичних результатів. Курс триватиме у стінах університету до 28 лютого.