Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

В університеті розпочався курс підвищення кваліфікації викладачів англійської мови вищих військових навчальних закладів (CIVELT)

  • >
  • >
  • >
  • В університеті розпочався курс підвищення кваліфікації викладачів англійської мови вищих військових навчальних закладів (CIVELT)
24.02.2020

Сьогодні, 24 лютого, на базі навчально-наукового центру іноземних мов університету розпочалося навчання на курсі підвищення кваліфікації викладачів англійської мови вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділв ВВНЗ (CIVELT). Метою курсу є розвиток викладацьких умінь та оволодіння методикою викладання англійської мови за професійним спрямуванням.

Курс та сертифікація викладачів проводитиметься за сприяння Посольства Великої Британії в Україні спільно з Британською Радою в Україні та при підтримці Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики МОУ.

Під час відкриття, заступник начальника університету з навчальної роботи генерал-майор Сергій Салкуцан висловив впевненість у важливості даного курсу, який допоможе викладачам оволодіти новітніми методичними прийомами навчання англійської мови, саме, професійного спрямування (ESP) та з урахуванням особливостей цільової аудиторії.

Регіональний керівник програм Британської Ради з англійської мови пан Саймон Етертон побажав усім учасникам заходу подальших успіхів у професійному розвитку і представив тренера курсу.

Заняття проводитиме пан Роберт Бакмастер – інструктор-методист і консультант з навчання  англійської мови для професійних цілей, новатор, автор кількох книг з методики викладання англійської мови, член латвійської Асоціації вчителів англійської мови.

До заходу в НУОУ залучені викладачі англійської мови кафедр іноземних мов ННЦ ІМ, ВІКНУ ім. Т.Шевченка, ВІТІ ім. Героїв Крут, ЖВІ ім. С.П.Корольова, ІВМС НУ “Одеська морська академія”, Військового коледжу сержантського складу ВІТІ ім. Героїв Крут, ВВП Морехідного колежду технічного флоту НУ “Одеська морська академія”.

Курс триватиме до 28 лютого.