Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

В університеті розпочався міжнародний семінар з питань реформування системи управління

12.09.2019

В Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського розпочався міжнародний семінар з питань реформування системи управління за участю експертів Європейського центру з досліджень питань безпеки імені Джорджа К. Маршала.

Семінар розпочався зі вступного слова генерал-лейтенанта (у відставці) Кіта Дейтона, директора Європейського центру з досліджень питань безпеки імені Джорджа К. Маршала, в якому він призвав учасників семінару до активних дискусій та побажав плідної роботи.

Учасники семінару обговорили питання стратегічного планування в рамках поточного українського законодавства та юридичні перешкоди, які створює поточна законодавча структура для імплементації системи, що має діяти у відповідності зі стандартами управління НАТО.

- Ми чітко притримуємося тих принципів, які ми заклали з самого початку і які абсолютно безкомпромісно підтримуються всім політичним керівництвом нашої держави. Один з цих принципів – це перехід на стандарти НАТО і навіть не стоїть питання станеться це чи ні. Це має статися! Адже це є критичною складовою обороноздатності країни і тут не може бути ніяких компромісів чи дискусій, питання вирішено! – наголосив Міністр оборони України Андрій Загороднюк.