Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

В університеті триває комплексна атестація слухачів випускних курсів

03.06.2020

Екзаменаційний процес, що днями стартував в університеті, активно триває. Випускники демонструють хороший рівень підготовки при складанні державних іспитів та захисті магістерських робіт.

Особливістю цьогорічної атестації слухачів випускних курсів університету є комбінований формат як складання іспитів, так і захисту кваліфікаційних робіт. Крім того, наразі відбувається одночасне оцінювання набутих знань фахівців трьох рівнів: тактичного, оперативно-тактичного та оперативно-стратегічного рівнів, серед яких 1 військовослужбовець Китайської Народної Республіки. Загалом близько 700 випускників.

Вперше було проведено частину атестації у повністю дистанційному форматі з використанням центрального репозиторію ресурсів системи дистанційного навчання Збройних Сил України, а також програм “Moodle” та “BigBlueButton”.

Крім офіцерів-слухачів у поточному році до здачі комплексних іспитів також приступили курсанти навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій для здобуття освітнього ступеня “бакалавр” та отримання звання “лейтенант”.

Екзаменаційна комісія працюватиме в університеті до 18 червня 2020 року.