Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

В Університеті триває підготовка офіцерів штабу та офіцерів зв’язку ООН

16.10.2019

В навчально-науковому центрі підготовки офіцерів для багатонаціональних штабів Університету (ННЦПОБНШ) протягом місяця триватиме курс “Офіцерів штабу та офіцерів зв’язку ООН”.

Курс призначений для підготовки штабних офіцерів та офіцерів зв’язку Організації Об'єднаних Націй (ООН) та передбачає теоретичну та практичну підготовку за стандартами Департаменту операцій з підтримки миру ООН.

Після ознайомлення із засадами виконання штабних обов’язків в місіях ООН, слухачі курсу переходять до процесу планування, що використовується в ООН, та відпрацьовуватимуть основи планування відповідними секціями штабу за різними  сценаріями.

У рамках міжнародного співробітництва до курсу залучаються інструктори Міжнародного тренувального центру Збройних сил Швеції “SWEDINT” підполковник Артур Армстронг та майор Пітер Штернер.

Слід зауважити, що обмін досвідом у галузі підготовки національного персоналу до участі у міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки з Міжнародним тренувальним центром Збройних сил Швеції “SWEDINT” триває вже десять років та є важливим елементом військового співробітництва для ННЦПОБНШ. Протягом курсу не тільки викладачі, а й слухачі курсу мають нагоду обмінятися досвідом з іноземними колегами та отримати нові знання за тематикою курсу.

Практична фаза курсу проводитиметься на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де слухачі курсу опановуватимуть процес планування ООН, а також алгоритм збору нформації та аналізу обстановки, наближеної до реальної в місіях ООН.