Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

В університеті триває воєнно-стратегічна гра зі слухачами курсу вищого керівного складу стратегічного рівня (L-4)

  • >
  • >
  • >
  • В університеті триває воєнно-стратегічна гра зі слухачами курсу вищого керівного складу стратегічного рівня (L-4)
23.06.2020

З 22 по 24 червня 2020 року в університеті проводиться воєнно-стратегічна гра з офіцерами, які завершують навчання на  курсі вищого керівного складу стратегічного рівня (L-4).

Метою гри є практичне використання офіцерами методики підготовки та прийняття воєнно-стратегічних рішень у сфері оборони держави.

По суті, рівень прийнятих слухачами рішень дає можливість оцінити їх спроможність стратегічно мислити при визначенні заходів з підготовки держави до оборони.

Заняття проводиться у формі заслуховування та обговорення доповідей експертів. Зміст доповідей має відповідати контексту питання, що розглядається, висновкам з оцінювання воєнно-політичної та воєнно-стратегічної обстановки та вимогам чинних нормативно-правових актів. Пропозиції мають бути обґрунтованими, враховувати реальні економічні можливості держави, наявні ресурси і резерви.

Результатом роботи офіцерів під час воєнно-стратегічної гри має стати прилюдний захист колективного проекту, за результатами якого буде визначено рівень сформованих компетенцій випускників та їх здатність вирішувати складні завдання оборонної реформи на сучасному етапі.