Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

В університеті відбулись змагання між командами Військово-Морських Сил і Повітряних Сил

10.09.2020

Підтримуючи давні спортивні традиції в університеті проведено змагання між командами Військово-Морських Сил і Повітряних Сил – слухачів командно-штабних курсів тактичного рівня L-2 цих видів Збройних Сил.

Для проведення цього “двобою” було обрано футбол, як найбільш азартний та колективний вид спорту.

Товариський футбольний матч, ініційований кафедрою Військово-Морських Сил між двома командами, було проведено на нещодавно створеному футбольному полі зі штучним покриттям.

Для підтримки своїх команд з обох сторін прибули як слухачі різних навчальних груп, курсів, програм підготовки, так і науково-педагогічні і наукові працівники.

У вступному слові начальник кафедри Військово-Морських Сил капітан 1 рангу Степан Яким‘як зазначив: “Сьогодні в університеті ми розпочинаємо нову традицію – проведення змагань між командами слухачів командно-штабних курсів тактичного рівня L-2 різних видів Збройних Сил України. На моє переконання це сприятиме не тільки здоровому способу життя офіцерів-слухачів, а й подальшому вихованню їх патріотизму, любові до своїх видів Збройних Сил та взаємоповаги у міжвидовому (об’єднаному) середовищі!”.

У ході матчу на полі відбувався майже справжній “повітряно-морський бій”. Як фахівці ВМС, так і представники Повітряних Сил не хотіли поступатись. Проте, безвідносно до результату гри перемогла, безумовно, дружба.