Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

В університеті відбулося відкриття сучасного спортивного комплексу з нагоди Дня фізичної культури і спорту України

  • >
  • >
  • >
  • В університеті відбулося відкриття сучасного спортивного комплексу з нагоди Дня фізичної культури і спорту України
11.09.2020

Сьогодні, напередодні свята, Дня фізичної культури і спорту, на базі університету було проведено спортивне свято під час якого відбулося відкриття нового спортивного комплексу за участю керівництва, особового складу університету та запрошених гостей.

‒ Новий спортивний комплекс буде сприяти розвитку та удосконаленню фізичної підготовки в університеті. Хотілося б подякувати усім тим, хто брав участь у створенні цієї чудової спортивної арени. Учасникам спортивного свята бажаю перемог, спортивного щастя та успіхів. Переконаний, завдяки такій спортивно-матеріальній базі університет продовжуватиме тримати високий рівень як на національному, так і на міжнародному рівні! ‒ відкрив урочистий захід тимчасово виконуючий обов’язки начальника університету генерал-лейтенант Віктор Тарасов та разом з начальником Управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України Юрієм Фіногеновим перерізали червону стрічку та офіційно оголосили про відкриття спортивного комплексу.

Привітати багато чисельний склад університету з цією визначною спортивною подією також завітали почесні гості, серед яких легенди українського спорту заслужений майстер спорту, учасник трьох чемпіонатів світу, повний кавалер ордену “За заслуги” Анатолій Дем’яненко, Радник президента Української асоціації футболу Валентин Латипов, головний спеціаліст управління олімпійського руху Національного олімпійського комітету України Вікторія Веселова, голова комісії з професійної підготовки тренерів Федерації баскетболу України Микола Безмилов, начальник Департаменту з баскетболу (3х3) Федерації баскетболу України В’ячеслав Євстратенко, заступник Президента Федерації бадмінтону міста Києва Олена Цветкова та перша ракетка України з бадмінтону Артем Почтарьов, а також директор Департаменту військової освіти і науки МОУ Володимир Мірненко, заслужений діяч науки і техніки України Василь Телелим та науково-педагогічний склад університету і родини військовослужбовців-учасників.

Перед початком нових змагань було підбито підсумки Спартакіади університету 2019-2020 року. Так, у групі “А” найсильнішою стала збірна команда командно-штабного інституту застосування військ(сил), срібним призером став інститут авіації та протиповітряної оборони, а бронзу виборов інститут забезпечення військ (сил) та інформаційних технологій. У групі “Б” переможцем стала команда навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій, друге місце посіла кафедра військової підготовки університету, а почесне третє місце зайняла 33 база забезпечення навчального процесу. Призерів та переможців було нагороджено подарунками, кубками та грамотами.

‒ Від імені багатотисячної армії військових спортсменів, олімпійських армійців-чемпіонів та від себе особисто привітати усіх присутніх з Днем фізичної культури і спорту. І сьогоднішнє відкриття нового сучасного спортивного комплексу та спортивне свято саме в цей день є дуже символічним. Ми не збираємося зупинятися на досягнутому, а будемо докладати усіх зусиль аби спортивна матеріально-технічна база, а разом з нею і рівень фізичної підготовки військовослужбовців тільки підвищувався з кожним роком, ‒ зазначив начальник Управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України Юрій Фіногенов.

На арені нового спортивного комплексу також відбулися змагання серед збірних команд університету з різних видів спорту, а саме: з міні-футболу, волейболу, баскетболу (3х3), бадмінтону, настільного тенісу, армспорту, сімейної естафети та бою на колоді.

Учасники продемонстрували справжню жагу до перемоги, адже кожен хотів принести перемогу для своєї команди. На “спортивному полі бою” панувала дружня атмосфера та, водночас, по-спортивному запекла боротьба за першість.

Так, за підсумками змагань третє загальнокомандне місце виборов інститут авіації та протиповітряної оборони, срібло взяла команда 33 бази забезпечення навчального процесу університету, а чемпіонами стала збірна команда інституту забезпечення військ (сил) та інформаційних технологій.

Учасники спортивного свята отримали задоволення від спортивних баталій та зарядилися енергією на подальшу роботу.