Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

В університеті відбувся черговий випуск слухачів курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації

  • >
  • >
  • >
  • В університеті відбувся черговий випуск слухачів курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації
24.11.2021

Сьогодні, 24 листопада 2021 року, в університеті завершено курсову підготовку слухачів Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Навчання на курсах відбувалося за трьома напрямками, а саме з питань морально-психологічного забезпечення діяльності військ (сил), планування бою (бойових дій) та управління бойовими діями військових частин (підрозділів) Сухопутних військ ЗС України та з питань організації і ведення бойових дій та управління вогнем (ракетними ударами) артилерійського (ракетного) дивізіону.

Під час занять слухачі мали змогу поглибити та опанувати нові знання і практичні навички щодо принципів сучасного загальновійськового бою та особливостей його ведення за досвідом ООС (АТО), розглянути різні методики проведення розрахунків під час планування бойових дій дивізіону, ознайомитися з основними вимогами нормативних документів з питань оборони та морально-психологічного забезпечення військ (сил). Важлива увага також приділялася тематиці оцінки морально-психологічного стану особового складу своїх військ та військ противника.

Кінцевою метою курсової підготовки стало поглиблення у слухачів теоретичних знань з основ підготовки бою та управління бойовими діями військових частин (підрозділів) та формування вміння ефективно організовувати управління військовою частиною (підрозділом) під час підготовки та в ході ведення бою (бойових дій), з чим слухачі вдало впоралися.

З успішним завершенням курсової підготовки випускників привітали керівництво університету, Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, а також науково-педагогічні працівники та вручили відповідні сертифікати про підвищення кваліфікації.