Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

В університеті відбувся онлайн науково-практичний семінар “Актуальні проблеми національної економіки в інтересах оборони і безпеки держави та шляхи їх вирішення”

  • >
  • >
  • >
  • В університеті відбувся онлайн науково-практичний семінар “Актуальні проблеми національної економіки в інтересах оборони і безпеки держави та шляхи їх вирішення”
26.05.2022

В рамках виконання заходів з наукової та науково-технічної діяльності Національного університету на кафедрі економіки та фінансового забезпечення інституту забезпечення військ (сил) та інформаційних технологій 26 травня 2022 року проведено онлайн науково-практичний семінар на тему: “Актуальні проблеми національної економіки в інтересах оборони і безпеки держави та шляхи їх вирішення”.

До науково-практичного семінару було залучено представниківструктурних підрозділів Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України, міністерств і відомств України, вищих військових навчальних закладів, цивільних закладів вищої освіти, громадських організацій, наукових установ, наукових та науково-педагогічних працівників інститутів, центрів університету.

Метою наукового заходу стало обговорення актуальних проблем економіки в умовах протидії збройній агресії російської федерації (воєнно-економічний аспект) та пошук можливих шляхів їх вирішення з урахуванням набутого досвіду.

Висвітлення та обговорення набула ціла низка проблемних питань сектору безпеки і оборони, які мають безпосередній зв’язок з рівнем та станом функціонування національної економіки. Охоплено проблеми ресурсного забезпечення сил оборони та їх регламентація відповідно до змін безпекового середовища та збалансованої можливості держави в забезпеченні першочергових потреб. Крім того, піднімались питання відкритості оборонного бюджету, механізму управління фінансовими та матеріальними ресурсами, організації державного внутрішнього аудиту в Міністерстві оборони України та існуючої системи внутрішнього контролю, здатності органів військового управління та військових частин забезпечувати реалізацію визначених цілей та виконувати поставлені завдання під час протидії збройної агресії.

Учасники науково-практичного семінару вели конструктивний діалог у форматі дискусії. По завершенню обговорення сформовано консолідоване рішення: неодмінним внеском у перемогу є злагоджена робота всієї країни в напрямку підтримання спроможностей економіки, яка дозволяє забезпечити захист країни від внутрішніх та зовнішніх загроз, побудувати  стійку систему національної безпеки.

За результатами науково-практичного семінару отримано позитивний досвід обміну думками на рівні представників сектору національної безпеки і оборони України.