Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

В університеті відбувся онлайн науково-практичний семінар “Актуальні проблеми національної економіки в інтересах оборони і безпеки держави та шляхи їх вирішення”

  • >
  • >
  • >
  • В університеті відбувся онлайн науково-практичний семінар “Актуальні проблеми національної економіки в інтересах оборони і безпеки держави та шляхи їх вирішення”
28.05.2020

У межах заходів наукової діяльності та відповідно до плану науково-практичного семінару 28 травня поточного року проведено з використанням платформи дистанційного навчання університету семінар на тему “Актуальні проблеми національної економіки в інтересах оборони і безпеки держави та шляхи їх вирішення”. Захід відбувся під керівництвом викладацького складу кафедри економіки та фінансового забезпечення інституту забезпечення військ (сил) та інформаційних технологій.

Обговорення проблемних питань національної економіки та пошук шляхів їх вирішення здійснено в режимі “on-line” з використанням платформи дистанційного навчання “Moodle”. Для цього була створена віртуальна “кімната”, де учасники науково-практичного семінару висвітлювали презентації та вели конструктивний діалог. Після цього, у форматі дискусії, відбулося обговорення запропонованих стратегій та пошук консолідованих думок щодо актуальних питань національної економіки.

Викладацьким складом поглиблено навички використання сучасних технологій в освітньому процесі. Зазначений досвід демонструє ефективність нових підходів у вищій військовій освіті, орієнтованій на стандарти НАТО.