Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

В університеті відбувся перший випуск курсів оборонного менеджменту з питань охорони державної таємниці

  • >
  • >
  • >
  • В університеті відбувся перший випуск курсів оборонного менеджменту з питань охорони державної таємниці
13.10.2021

З 6 по 12 жовтня на базі центру перепідготовки та підвищення кваліфікації Національного університету оборони України імені Івана Черняховського вперше було проведено курси оборонного менеджменту з питань охорони державної таємниці для службовців режимно-секретних органів Міністерства оборони та інших представників сектору безпеки та оборони України.

Упродовж тижня учасники курсу підвищували рівень професійної компетентності з питань засад державної політики щодо інформаційної безпеки, основ організації скритого управління військами, правил організації режимно-секретної діяльності та правил технічного захисту інформації з обмеженим доступом тощо.

За результатами підвищення кваліфікації державні службовці вдосконалили свої вміння щодо визначення основних напрямків діяльності за фахом. Жваво були обговорені питання щодо основних напрямків удосконалення системи охорони державної таємниці.

Начальник Управління охорони державної таємниці Міністерства оборони України Володимир Сизончик подякував за високий рівень організації навчальної програми та за професіоналізм науково-педагогічних фахівців, які викладали на курсі, та висловив побажання випускникам і надалі сумлінно працювати на благо нашої країни, суспільства та національної безпеки.

Довідково. Державна таємниця – це інформація у сфері оборони, економіки, науки і техніки, зовнішніх відносин, державної безпеки та охорони правопорядку, яка спеціально охороняється державою (адже розголошення якої може завдати шкоди національній безпеці).

Крім курсу оборонного менеджменту з питань охорони державної таємниці для службовців режимно-секретних органів Міністерства оборони та інших представників сектору безпеки та оборони України, відбувся випуск фахівців ще за шістьма напрямками підготовки.

Під час урочистостей випускники курсу – державні службовці отримали відповідні свідоцтва про підвищення кваліфікації.

За повідомленням АрміяІнформ

Фото: