Повідом про корупцію
Особливості декларування 2022
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

В університеті відбувся випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації з питань організації випробувань озброєння та військової техніки у ЗС України

  • >
  • >
  • >
  • В університеті відбувся випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації з питань організації випробувань озброєння та військової техніки у ЗС України
21.12.2021

На базі центру перепідготовки та підвищення кваліфікації університету завершено підготовку слухачів курсів підвищення кваліфікації з питань організації випробувань озброєння та військової техніки у Збройних Силах України.

До навчання залучалися офіцери структурних підрозділів Генерального штабу Збройних Сил України, інших органів військового управління, наукових (науково-дослідних) установ Збройних Сил України, вищих військово-навчальних закладів, які організовують та здійснюють випробування озброєння та військової техніки у Збройних Силах України.

Під час курсової підготовки офіцери мали змогу поглибити свої знання щодо міжнародної системи акредитації, ознайомитися зі стандартом ISO/IEC 17025:2017, що визначає загальні вимоги до компетентності, неупередженості та стійкого функціонування лабораторій.

Крім того, на базі науково-випробувального відділу університету слухачі брали безпосередню участь у практичному випробуванні дослідної партії бронежилетів 1-4 класу захисту, що є на забезпеченні у Збройних Силах України, відповідно до вимог державного стандарту ДСТУ 8788:2018.

Високий рівень підготовки науково-педагогічних працівників університету та мотивація посадових осіб дали змогу отримати нові знання та значно підвищити рівень володіння практичними навичками за фахом.

Вручення свідоцтв відбулося в урочистій обстановці за участю керівного складу центру, науково-випробувального відділу і науково-педагогічних працівників, які викладали на курсах.