Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

В університеті відбувся випуск слухачів Вищих академічних курсів та курсів підвищення кваліфікації та професійного рівня

  • >
  • >
  • >
  • В університеті відбувся випуск слухачів Вищих академічних курсів та курсів підвищення кваліфікації та професійного рівня
03.03.2020

Сьогодні, 03 березня 2020 року на базі центру перепідготовки та підвищення кваліфікації завершили навчання слухачі Вищих академічних курсів та курсів підвищення кваліфікації та професійного рівня.

Навчання на Вищих академічних курсах здійснювалось за напрямком цивільно-військових відносин та демократичного цивільного контролю над Збройними Силами України та актуальних проблем національної безпеки і оборони держави. Також увага приділялася питанням організації та проведення кадрової роботи.

На курсах підвищення кваліфікації та професійного рівня навчання було проведено у галузі оперативного планування операцій та управління бойовими діями військ (сил), підготовки та ведення інформаційних операцій, розглядалися питання експлуатації та ремонту авіаційної техніки і озброєння, а також організації зв’язку та автоматизації управління військами.

Навчальні заняття були проведені з використанням навчальної та матеріально-технічної бази університету, а також на базі органів військового управління та військових частин.

Слухачі показали високі результати в навчанні, яке здійснювали кращі науково-педагогічні працівники університету.

Привітали випускників із успішним закінченням курсів керівництво університету, центру перепідготовки та підвищення кваліфікації і науково-педагогічні працівники, які викладали на курсах.