Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

В університеті відбувся захист колективних проектів слухачами курсу вищого керівного складу стратегічного рівня (L-4)

  • >
  • >
  • >
  • В університеті відбувся захист колективних проектів слухачами курсу вищого керівного складу стратегічного рівня (L-4)
08.05.2020

У межах заходів освітньої діяльності та відповідно до навчального плану-програми курсу вищого керівного складу стратегічного рівня (L-4) 7 та 8 травня поточного року зі слухачами курсу проведено дистанційний захист колективних проектів за темою “Стратегія ресурсного забезпечення нейтралізації конфлікту України з Російською Федерацією” в рамках звітності за модуль “Основи управління стратегічними ресурсами”. Захист колективного проекту відбувся під керівництвом викладацького складу кафедри економіки та фінансового забезпечення інституту забезпечення військ (сил) та інформаційних технологій.

Захист проводився в режимі “on-line” з використанням платформи дистанційного навчання “Moodle”. Для цього були створені віртуальні “кімнати”, де офіцери висвітлювали презентації та здійснювали доповіді. Після цього, у форматі дискусії, відбулося обговорення запропонованих стратегій та пошук консолідованих думок щодо питання ресурсного забезпечення. Під час роботи над проектами слухачі виявили творчість та креативне мислення.

Викладацьким складом поглиблено навички використання сучасних технологій в освітньому процесі. Зазначений досвід демонструє ефективність нових підходів у вищій військовій освіті, орієнтованій на стандарти НАТО.