Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

В університеті відзначили День воєнної розвідки України

09.09.2020

Днями у державі вітали військовослужбовців з особливим днем ‒ Днем воєнної розвідки України. Це свято – символ вшанування славних багаторічних традицій, героїзму і мужності, самовідданості і повсякденної ратної праці багатьох поколінь воїнів-розвідників, визнання особливої ролі, яку виконують розвідувальні органи Збройних Сил України на сучасному етапі.

Вагомий внесок у становлення і розвиток воєнної розвідки нашої держави роблять науково-педагогічні та наукові працівники кафедри розвідки командно-штабного інституту застосування військ (сил) університету. За час свого існування кафедра підготувала понад 70 випускників-розвідників з оперативно-стратегічним рівнем освіти та понад 580 офіцерів-розвідників оперативно-тактичного рівня освіти, які плідно виконують завдання в органах військового управління, військових частинах і підрозділах розвідки як Міністерства оборони України так і інших складових Сектору Безпеки.

Сьогодні кафедра розвідки є однією з провідних кафедр університету. Це – потужний колектив згуртованих однодумців, справжніх висококваліфікованих професіоналів, які мають за плечима вагомий практичний і педагогічний досвід.

Тож, з нагоди свята за особистий внесок у справу розвитку воєнної розвідки було нагороджено відзнаками та цінними подарунками кращих науково-педагогічних працівників кафедри.