Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

В університеті відзначили науковців з нагоди професійного свята

20.05.2022

Важко собі уявити сучасне життя без наукових досягнень та винаходів, завдяки яким людство досягло потужного розвитку від перших спроб вивчення світу до космічних польотів та нанотехнологій. Щоб оцінити вагомість внеску науки для суспільства, у третю суботу травня в Україні відзначають професійне свято всіх науковців. З цієї нагоди в Національному університеті оборони України напередодні вшанували наукових та науково-педагогічних працівників колективу.

Відзнаками Міністерства оборони України, Головнокомандувача Збройних сил України та начальника Національного університету оборони України заохочено кращих представників навчального закладу  ̶  військовослужбовців та працівників Збройних Сил, які працюють на благо військової науки.

Про особливу роль діяльності військових науковців у сучасних умовах зазначив у привітальному зверненні начальник університету генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко. Він наголосив, що за роки стримування російської збройної агресії військові науковці значно просунулися в напрацюваннях і розробках та продовжують вишукувати нові рішення, спрямовані на зміцнення обороноздатності держави:

̶  Сьогодні всі усвідомлюють, що без армії не може існувати держава. І Збройним Силам України потрібні серйозні наукові розробки. Тому та діяльність, на яку ви направляєте всі свої сили і знання, вкрай необхідна країні. Точність ваших досліджень та розробок рятує життя наших військових і у період навчань, і передусім  ̶  на фронті, на полі бою.

Генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко подякував науковим та науково-педагогічним працівникам університету за сумлінну працю та підкреслив важливість результатів їх наукової діяльності у підвищенні спроможностей ЗС України для своєчасного стримування агресора, завдання йому втрат та повернення кордонів держави в межі, які визнанні світом.