Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Cтратегічний радник високого рівня Комітету реформ МО та ЗСУ від Литовської Республіки провів брифінг для слухачів університету

  • >
  • >
  • >
  • Cтратегічний радник високого рівня Комітету реформ МО та ЗСУ від Литовської Республіки провів брифінг для слухачів університету
19.11.2019

Сьогодні, 19 листопада, університет відвідав стратегічний радник високого рівня Комітету реформ Міністерства оборони України та Збройних Сил України від Литовської Республіки (Strategic Adviser of Defence Reform in Ukraine) генерал-майор (у відставці) Віталіюс Вайкшнорас.

В ході візиту відбулася зустріч іноземного представника зі слухачами інституту державного військового управління НУОУ.

Віталіюс Вайкшнорас у минулому ‒ начальник Балтійського оборонного коледжу, начальник Об’єднаного штабу Збройних Сил Литовської Республіки, військовий представник Литви в НАТО і ЄС, провів  брифінг, присвячений досвіду оборонної реформи в країнах Балтії.  Він поділився власними поглядами та баченнями на питання лідерства, зокрема стратегічного рівня, як центральної складової фахового зростання військового фахівця.

‒ Головною метою діяльності групи стратегічних іноземних радників є надання дорадчої допомоги інституціям та структурам оборонного відомства та Збройних Сил України в питаннях реформування та реалізації вашого наміру набуття членства в НАТО, ‒ наголосив  стратегічний радник від Литовської Республіки.

В рамках візиту також організовано круглий стіл з науковими та науково-педагогічними працівниками НУОУ з тематики удосконалення системи професійної військової освіти за досвідом країн-членів Альянсу.