Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

В університеті визначили чемпіонів з більярдного спорту

27.03.2021

У період з 23 по 26 березня 2021 року на базі спортивного комплексу університету проводилися змагання з більярдного спорту. Визначали переможців за правилами "Вільної піраміди" серед слухачів та постійного складу інститутів університету.

Головною метою змагань стала популяризація більярдного спорту серед військовослужбовців та підвищення спортивної майстерності. Витримці та завзяттю учасників можна було тільки позаздрити. Змагання виявилися досить видовищними, а боротьба за чемпіонство - дуже запеклою.

У командному заліку чемпіонами університету з більярдного спорту стала збірна команда Гуманітарного інституту, віце-чемпіоном стала команда Інституту авіації та протиповітряної оборони, а почесну бронзу виборола команда Інституту Державного військового управління.

В особистому заліку місця розподілилися наступним чином: золотим призером змагань та право носити звання чемпіона завоював майор Тарас Багатюк, слухач Гуманітарного інституту. Срібло здобув підполковник Іван Васильцюн, що є також слухачем Гуманітарного інституту. А бронзовим призером змагань став працівник ЗСУ, генерал-лейтенант у запасі Олександр Титаренко.