Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

В університеті вшановують військовослужбовців строкової служби

30.03.2019

Вкотре у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського урочисто проводжають в запас військовослужбовців, які вислужили встановлені терміни служби.

Період строкової служби завершився, але кожен з юнаків готовий за вимогою стати на захист своєї Батьківщини і народу. Самі військовослужбовці зізнаються, що за ці півтора роки значно подорослішали. Армія змінила їх у кращу сторону.

– Ми стали серйознішими, більш відповідальними, почали ще більше цінувати свої сім’ї, приймати виважені рішення. Опанування знань військової науки стало для нас справжньою школою мужності і гартування сили духу. Тут ми знайшли гарних друзів. Дякуємо вам, панове офіцери, прапорщики, сержанти та солдати, за виховання, знання, які дали нам, підтримку. Ми пишаємося службою в цих стінах, – сказав військовослужбовець строкової служби Юрій Курбико.

Службу військовослужбовці проходили у базі забезпечення навчального процесу університету. Накази командирів і начальників, службові обов’язки виконували сумлінно. Служили так, як вимагає Військова Присяга на вірність Українському народу.

– Минуло чимало часу, коли ви прийшли до нашого військового колективу. Багато вам вдалося досягнути: виховати в собі волю, рішучість, бажання бути першим і кращим, з повагою ставитися до своїх товаришів по службі. Навчання та служба в стінах університету стали важливим етапом у вашому житті. Досвід, який ви здобули, знадобиться вам у подальшому житті, – зауважив заступник начальника університету з морально-психологічного забезпечення генерал-майор Сергій Поздишев.

Щирі слова вдячності командирам та начальникам за те, що діти повертаються додому живими і здоровими, за вагомий внесок, який внесли у виховання, дисципліну, патріотизм та любов до Батьківщини висловили батьки військовослужбовців.

– Неможливо передати словами почуття гордості за вас і той вир емоцій, який відбувається в наших батьківських серцях. Ми пам’ятаємо вас дітьми, недавніми випускниками шкіл, юними студентами. Сьогодні перед нами – змужнілі чоловіки, солдати, справжні сини нашої Батьківщини, – наголосила мати водія 2 відділення автомобільного взводу автомобільної роти солдата Олександра Смужевича Валентина Смужевич.