Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

В університеті вшанували науковців з нагоди професійного свята

15.05.2020

Відповідно до Указу Президента України 16 травня 2020 року в державі відзначається професійне свято працівників науки – День науки. Напередодні, у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбулися урочистості за участю Міністра оборони України Андрія Тарана та заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенанта Радіона Тимошенка.

Університет є провідним вищим військовим навчальним закладом Міністерства оборони України, одним із завдань якого є провадження наукової діяльності шляхом проведення наукових досліджень та підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації.

‒ У нелегкий для України час воєнна наука робить вагомий внесок у відстоюванні територіальної цілісності та суверенітету нашої держави. Впевнений, що потужний науковий потенціал Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, науково-дослідних установ Збройних Сил України дозволяє створювати наукову і науково-технічну продукцію, необхідну для забезпечення оборони України, ‒ наголосив під час урочистих заходів Міністр оборони України Андрій Таран.

Науковий потенціал, що зосереджений у 12 наукових центрах, 3 наукових відділах та 14 науково-дослідних лабораторіях, складає близько 700 наукових і науково-педагогічних працівників. Серед них 72 докторів наук, професорів та 285 кандидатів наук. Наукові працівники університету здійснюють дослідження за актуальними проблемами у сфері національної безпеки та оборони України, будівництва та розвитку Збройних Сил України, їх підготовки, застосування та всебічного забезпечення, воєнно-технічної політики, воєнно-історичної роботи.

‒ Переконаний, що від Вашого професіоналізму та самовідданої праці залежить майбутнє Збройних Сил та нашої держави. Бажаю Вам міцного здоров’я, успіхів, творчого натхнення та нових наукових звершень у служінні Українському народові! Слава Україні! ‒ привітав Міністр оборони України Андрій Таран науково-педагогічних та наукових працівників університету.

Привітав науковців з прийдешнім святом начальник Національного університету оборони України імені Івана Черняховського генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко та побажав натхнення на подальшу плідну працю в галузі науки на користь всієї держави.   

Діячів воєнної науки Збройних Сил України було нагороджено заохочувальними відзнаками від Міністра оборони України, Головнокомандувача Збройних Сил України та начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.