Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

В Університеті вшанували пам’ять загиблих з нагоди 75-річниці вигнання нацистських окупантів з України

  • >
  • >
  • >
  • В Університеті вшанували пам’ять загиблих з нагоди 75-річниці вигнання нацистських окупантів з України
28.10.2019
Сьогодні, 28 жовтня, в Україні День вшанування пам’яті загиблих з нагоди 75-річниці вигнання нацистських окупантів з України.
 
Цього дня вшановують пам'ять всіх українців, які віддали життя, виганяючи нацистських окупантів в лавах Червоної армії або Української повстанської армії, покладаючи квіти до пам’ятників, та здійснюють інші традиційні меморіальні заходи.
 
Керівництво Університету спільно із Солом’янською районною у м. Києві державною адміністрацією організувало та провело заходи з нагоди відзначення 75-ї річниці вигнання нацистських окупантів із України.
 
У заході взяли участь представники університету, члени Громадської ради при Солом’янській райдержадміністрації, представники ветеранських і громадських організацій, спілки ветеранів ООС/АТО Солом’янського району, мешканці району, учнівська та студентська молодь.

Присутні поклали квіти до Солом’янського меморіалу загиблим воїнам, пам’ятних знаків та меморіальних дошок, що увічнюють пам’ять про події Другої світової війни.

Салютна група університету здійснила залпи зі стрілецької зброї – як згадка про водночас біль і радість тих далеких днів.

На завершення заходу офіцери університету та інших підрозділів силових структур Солом’янського району пройшли урочистою ходою.