Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

В університет з робочим візитом завітала делегація представників Національного оборонного коледжу Іраку

  • >
  • >
  • >
  • В університет з робочим візитом завітала делегація представників Національного оборонного коледжу Іраку
13.01.2020

З 12 по 14 січня в університеті перебуває іракська делегація на чолі з начальником Національного оборонного коледжу Оборонного університету військових досліджень  Республіки Ірак генерал-майором Акіелєм Мустафою Махді Джассім Аль-Раммахом.

Метою візиту є обговорення можливостей залучення українських військовослужбовців у ролі інструкторів програми DEEP в рамках діяльності Місії НАТО в Іраку для підготовки військовослужбовців ЗС Іраку.

- Нашим головним завданням є стратегічне усвідомлення того, що зараз відбувається у світі. Ситуація, в якій наразі перебуває Ірак, дуже схожа з тією, у якій знаходиться Україна. Ми у дуже складній обстановці і маємо навчитися нею керувати. Такі візити допомагають нам удосконалити власну систему національної безпеки, використовуючи, зокрема, український досвід управління кризовими ситуаціями, ‒ зазначив під час зустрічі з командуванням університету генерал-майор Акіель Мустафа Махді Джассім Аль-Раммах.

Під час робочого візиту представники делегації ознайомляться зі структурою та завданнями провідного вищого військового  навчального закладу України, пріоритетними питаннями удосконалення військової освіти та науки і обговорять питання підготовки військових фахівців. Зокрема, відвідають центр імітаційного моделювання, центр дистанційного навчання, навчально-науковий центр іноземних мов та науковий центр проблем запобігання корупції у сфері безпеки та оборони НУОУ.

У рамках заходу сторони розраховують на плідну співпрацю щодо зміцнення міжнародного партнерства, зокрема у галузі підготовки фахівців оборонних відомств.