Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

В університеті зі слухачами інституту державного військового управління проведено воєнно-стратегічну гру

  • >
  • >
  • >
  • В університеті зі слухачами інституту державного військового управління проведено воєнно-стратегічну гру
31.01.2020

Зі слухачами інституту державного військового управління університету впродовж 29-30 січня проводилась воєнно-стратегічна гра за актуальною темою, що пов’язана із розробленням пропозицій до Концепції оборони держави та проекту Плану оборони держави.

Воєнно-стратегічну гру розроблено та проведено фахівцями кафедри стратегії національної безпеки та оборони. Захід є черговим етапом комплексної методичної стратегічної задачі. Основним завданням навчального заняття було: ознайомлення слухачів з методикою підготовки та прийняття стратегічних рішень у сфері оборони;  удосконалення практичних навичок оцінювання воєнно-політичної та воєнно-стратегічної обстановки, а також спроможностей сил оборони; ознайомлення з організацією роботи органів військового управління стратегічного рівня за стандартами НАТО (в J– структурі).

В результаті проведення воєнно-стратегічної гри слухачі набувають компетенції щодовизначення проблем у сферах національної і воєнної безпеки держави, розуміння процесів забезпечення національної безпеки України в умовах впливу внутрішніх і зовнішніх загроз, вироблення обґрунтованих пропозиції з удосконалення законодавчого та нормативно-правового забезпечення у сферах національної і воєнної безпеки.

За висновками керівника гри професора кафедри стратегії національної безпеки та оборони Василя Телелима, дана гра носить актуальний практичний і теоретичний характер, проведення практичного заняття такої спрямованості вважається украй необхідним для формування сучасних лідерів стратегічного рівня. За підсумками заходу слухачі проявили високу зацікавленість у вирішенні навчальних завдань, а також наполегливість в обґрунтовані та аргументації прийнятих рішень за визначеними посадами.