Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

В університеті із успіхом проведено ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію “Стратегічні комунікації у сфері забезпечення національної безпеки та оборони: проблеми, досвід, перспективи”

  • >
  • >
  • >
  • В університеті із успіхом проведено ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію “Стратегічні комунікації у сфері забезпечення національної безпеки та оборони: проблеми, досвід, перспективи”
04.10.2021
1 жовтня 2021 року відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція “Стратегічні комунікації у сфері забезпечення національної безпеки та оборони: проблеми, досвід, перспективи”. Захід було організовано навчально-науковим центром стратегічних комунікацій у сфері забезпечення національної безпеки та оборони Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.
 
Цьогорічна конференція об’єднала широке коло визнаних експертів з питань стратегічних комунікацій не лише з України, а й держав-членів НАТО. Так, високоповажними спікерами англомовної секції заходу були іноземні партнери України з NATO Information and Documentation Centre; Office of Defense Cooperation of the U.S. Embassy; Joint Special Operations University, USSOCOM of the USA; NATO DEEP eAcademy; EU Delegation to Ukraine; LAF Strategic Communication Department of the Lithuanian Armed Forces; Інформаційно-аналітичного порталу Armiya.Az (Азербайджан).
 
Від української сторони до конференції долучилися фахівці зі стратегічних комунікацій з Міністерства оборони України та Збройних сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, науковці провідних вищих навчальних закладів та громадських організацій.
 
Основним висновком конференції учасники визначили синхронізацію зусиль фахівців зі стратегічних комунікацій – експертів, науковців та практиків, щодо протидії гібридній війні, що веде Російська Федерація проти України, саме в інформаційній царині. 
 
На думку організаторів, міжнародний захід слід вважати важливим елементом підготовки та підвищення кваліфікації військовослужбовців та працівників сектору безпеки і оборони України з питань стратегічних комунікацій у сфері забезпечення національної безпеки та оборони, що ґрунтується на кращих світових практиках та передовому досвіді держав-членів Альянсу.