Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

В університеті за сприяння Академії оборони Великої Британії проведені чергові вищі академічні курси з питань запобігання корупції

  • >
  • >
  • >
  • В університеті за сприяння Академії оборони Великої Британії проведені чергові вищі академічні курси з питань запобігання корупції
22.05.2020

В університеті фахівцями наукового центру проблем виховання доброчесності та запобігання корупції у секторі безпеки та оборони з 18 по 22 травня проведені чергові вищі академічні курси з питань запобігання корупції з використанням технологій дистанційного навчання. Традиційно курси організовані за сприяння Академії оборони Великої Британії із залученням фахівців Управління з питань запобігання та виявлення корупції, Департаменту кадрової політики, Департаменту внутрішнього аудиту Міністерства оборони України та міжнародних експертів.

Аудиторія слухачів курсів доволі різноманітна – це представники основних структурних підрозділів Міністерства оборони України, Генерального штабу  Збройних Сил України та органів військового управління, які в рамках службової діяльності опікуються питаннями запобігання та протидії корупції, організації превентивних антикорупційних заходів.

Слухачі курсу набули практичних знань і навиків та мали змогу зрозуміти, як реалізовуються функції запобігання та виявлення корупції, як важливо налагодити зворотній зв’язок для повноцінної реалізації вимог антикорупційного законодавства. Мова йшла про реорганізацію діяльності уповноважених осіб з питань запобігання й виявлення корупції. Також це стосувалося певних особливостей механізмів впровадження ефективного, доброчесного і прозорого менеджменту, удосконаленням системи управління фінансовими і матеріальними ресурсами.

За результатами складання підсумкового тесту слухачі, які успішно засвоїли матеріал курсу, отримали відповідні сертифікати про підвищення кваліфікації.