Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

В університеті завершено онлайн курс з питань управління оборонними ресурсами

02.04.2021

У період з 22 березня по 2 квітня 2021 року за ініціативи аташе з питань оборони при Посольстві Канади в Україні на базі університету в онлайн форматі проводився навчальний курс з питань управління оборонними ресурсами.

До навчання були залучені представники керівного складу Центрального управління оборонних ресурсів, Головного управління оборонного планування та Центрального управління зв’язку та інформаційних систем Генерального штабу ЗС України, а також Директорату політики у сфері оборони Міністерства оборони України та Національного університету оборони імені Івана Черняховського.

— Радий вітати всіх із завершенням курсу! На жаль, через протиепідемічні заходи наша команда не змогла бути присутньою в Києві. Проте ми дуже вдячні фахівцям Національного університету оборони України за організацію та проведення курсу в дистанційному форматі. А всім учасникам хотілось би подякувати за високе розуміння тематики та активну участь у дискусіях. Сподіваємося, що переданий нами досвід буде корисним для вас у подальшій реалізації функцій з питань управління оборонними ресурсами, — привітав учасників курсу представник Директорату з військової підготовки та співробітництва Сил Національної оборони Канади Ів Лабель.    

Під час курсу канадські фахівці ознайомили учасників заходу із особливістю оборонних бюджетів, плануванням оборонних інвестицій, основами управління ресурсів та проаналізували оборонні бізнес-кейси. Увага також приділялася управлінню людськими ресурсами та інфраструктурою. Крім того, слухачі курсу мали змогу розглянути тему конфігурації сил і готовності та альянсів і взаємосумісності.

Українська сторона висловила вдячність офісу аташе з питань оборони  при Посольстві Канади в Україні, Директорату з військової підготовки та співробітництва Сил Національної оборони Канади, а також команді “Calian”  за сприяння у проведенні навчального курсу та сподівання на подальшу плідну співпрацю у сфері управління оборонними ресурсами.