Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

В університеті завершено підготовку слухачів курсів підвищення кваліфікації та професійного рівня центру перепідготовки та підвищення кваліфікації

  • >
  • >
  • >
  • В університеті завершено підготовку слухачів курсів підвищення кваліфікації та професійного рівня центру перепідготовки та підвищення кваліфікації
16.04.2020

Сьогодні, 16 квітня 2020 року в університеті завершились курси підвищення кваліфікації та професійного рівня науково-педагогічних працівників вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти з питань педагогіки вищої школи та педагогічної майстерності.

Підвищення кваліфікації слухачів здійснювалося протягом 2-х місяців за очною та дистанційною формами навчання. Слухачами було опрацьовано питання сучасної філософії освіти, філософії війни, педагогіки вищої військової школи, психології вищої військової школи. Заняття з педагогічної майстерності, ораторського мистецтва, методики викладання сприяли розвитку педагогічних умінь, педагогічної техніки, професійно важливих якостей, індивідуального стилю педагогічної діяльності.

Офіцери показали високі теоретичні та практичні знання й отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації встановленого зразка.