Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

В університеті завершено перший курс інструкторів мовної підготовки, що викладатимуть англійську у підрозділах ЗС України

  • >
  • >
  • >
  • В університеті завершено перший курс інструкторів мовної підготовки, що викладатимуть англійську у підрозділах ЗС України
11.09.2021

Перші дванадцятеро військовослужбовців та одна працівниця Збройних Сил України успішно склали підсумковий тест та завершили навчання на курсі підготовки інструкторів з мовної підготовки, який з 6 по 10 вересня проводився на базі кафедри іноземних мов навчально-наукового центру іноземних мов Національного університету оборони України імені Івана Черняховського. Це новий навчальний курс, який впроваджено відповідно до вимог “Дорожньої карти вдосконалення мовної підготовки у Збройних Силах України (на 2021 – 2025 роки)” з метою навчити основам методики викладання англійської мови військовослужбовців, які з січня 2022 року розпочнуть викладання англійської мови за програмою підготовки у своїх підрозділах.

На церемонії вручення сертифікатів випускників привітав заступник начальника університету з навчальної роботи генерал-майор Сергій Салкуцан. Він звернувся до майбутніх інструкторів мовної підготовки англійською мовою та наголосив, що вивчення особовим складом іноземної мови у військах під їх керівництвом допомагатиме впроваджувати у Збройних Силах України стандарти та процедури НАТО, а також сприятиме скорішому досягненню взаємосумісності з силами НАТО та країн-партнерів.

Під час опитування у завершальний день курсу слухачі високо оцінили пройдений курс та професійний рівень викладачів, які їх навчали основам методики викладання англійської мови, наголосили на пріоритетності практичної складової курсу та надали пропозиції щодо його удосконалення. Спостереження викладачів, отримані дані про результати навчання, а також відгуки та пропозиції слухачів слугуватимуть матеріалом для вивчення, аналізу та урахування у роботі щодо подальшого удосконалення курсу, який періодично проводитиметься і надалі.