Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

В університеті завершились змагання з настільного тенісу

08.11.2019

З метою популяризації масових занять фізичною культурою та спортом, серед різних категорій військовослужбовців в рамках Спартакіади Університету з 05 по 07 листопада 2019 року пройшов турнір з настільного тенісу.

Рейтинг гравців, які брали участь в турнірі, дійсно відповідали рівню змагань, адже були заявлені кращі представники структурних підрозділів, тим цікавішим і непередбачуваним очікувався результат турніру.

На спортивному майданчику точилась цікава, захоплююча, інтригуюча гра - з топсами, підрізками, неймовірними подачами та грою нервів.

У підсумку першу сходинку у групі “А” посіла команда інституту авіації та протиповітряної оборони, друге місце здобула команда командно-штабного інституту застосування військ (сил), третіми стали гравці інституту забезпечення військ (сил) та інформаційних технологій.

Серед команд групи “Б” місця розподілилися наступним чином: перше місце - команда кафедри підготовки офіцерів запасу, друге - команда навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій, третє - база забезпечення начального процесу.

В особистій першості, у запеклій боротьбі перемогу виборов - полковник Володимир Киреєнко, другим став - майор Валентин Котенко, третє місце здобув  - курсант Сергій Афанасенко.

Вітаємо переможців та бажаємо підкорити ще не одну вершину.