Повідом про корупцію
Особливості декларування 2022
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Відбулася робоча онлайн-зустріч з експертами BILC щодо курсу підвищення кваліфікації з питань мовного тестування відповідно до вимог стандарту НАТО СТАНАГ 6001

  • >
  • >
  • >
  • Відбулася робоча онлайн-зустріч з експертами BILC щодо курсу підвищення кваліфікації з питань мовного тестування відповідно до вимог стандарту НАТО СТАНАГ 6001
20.12.2021

Днями на базі навчально-наукового центру іноземних мов Національного університету оборони України імені Івана Черняховського проведено онлайн-зустріч з експертами Бюро НАТО з міжнародної мовної координації (BILC) щодо результатів курсу підвищення кваліфікації наукових та науково-педагогічних працівників ВВНЗ та ВНП ЗВО МО України з питань мовного тестування відповідно до вимог стандарту НАТО СТАНАГ 6001.

У зустрічі брали участь наукові співробітники та керівництво навчально-наукового центру іноземних мов. Під час заходу відбулось обговорення методики розроблення мовних тестів і проведення мовного тестування. Експерти BILC надали слушні рекомендації із зазначених питань.

Крім цього, було здійснено обмін досвідом між учасниками та отримано вичерпні відповіді на запитання. За підсумками обговорення було досягнуто згоди про подальшу співпрацю з метою покращення якості мовного тестування.