Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Відбулася робоча зустріч з Аташе з питань оборони при Посольстві Великобританії в Україні

12.03.2019

В рамках заходів міжнародного співробітництва відбулася робоча зустріч представників Національного університету оборони України імені Івана Черняховськогоіз Аташе з питань оборони при Посольстві Великобританії в Україні полковником Девідом Ворнером.

Заступник начальника університету з навчальної роботи генерал-майор Сергій Салкуцан обговорив з поважним гостем основні напрями поглиблення співробітництва із оборонним відомством Великої Британії. Зокрема, визначено можливості розширення співпраці НУОУ та Академії оборони Великої Британії.

Значну увагу під час дискусії було зосереджено на перспективі допомоги з боку британської сторони щодо реалізації проекту створення Школи оборонного менеджменту, який рішенням Міністра оборони України покладено саме на університет.

Персонал від Міністерства оборони Великої Британії, який співпрацює з української стороною, спостерігає за тими позитивними змінами, які відбуваються в оборонному відомстві  України у царині військової освіти. За нашою оцінкою, осередком цього процесу та його центральною складовою є Національний університет оборони України. Саме тут ініціюються прогресивні та актуальні етапи освітньої реформи. Тому ми готові надати університету всебічну підтримку у майбутньому, ‒ наголосив полковник Девід Ворнер.

Також в рамках заходу сторони обговорили деталі візиту слухачів Інституту державного військового управління НУОУ до Академії оборони Великої Британії, який заплановано на найближчий час.