Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Відбулася урочиста церемонія «Герої спортивного року» з нагоди 30-ти річчя створення Національного олімпійського комітету за участі представників університету

  • >
  • >
  • >
  • Відбулася урочиста церемонія «Герої спортивного року» з нагоди 30-ти річчя створення Національного олімпійського комітету за участі представників університету
13.09.2021

Днями у Національному палаці мистецтв «України» було проведено урочисту церемонію «Герої спортивного року», присвячену 30-ти річчю з дня створення Національного олімпійського комітету. Захід проходив за участі Президента України Володимира Зеленського та президента Міжнародного Олімпійського Комітету Томаса Баха.

Під час церемонії вся Україна дізналася імена володарів «Спортивного Оскару», які були визнані кращими за підсумками своїх здобутків за рік, а премія «Герої спортивного року» стала ще однією яскравою сторінкою в історії вшанування вітчизняних спортсменів. Ця подія є однією з найочікуваніших у спортивному середовищі і давно завоювала славу «вітчизняного спортивного Оскара». Щороку кількість її прихильників лише зростає і серед них не лише атлети та вболівальники, а й діячі мистецтва та культури, політики, науковці, меценати.

Свідками яскравих урочистостей стали й курсанти та викладачі Навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

На заході також був присутній професійний фітнес-тренер та персональний тренер Президента України Володимира Зеленського Вадим Данильченко. Під час спілкування з представниками спортивної родини університету він наголосив на важливості підготовки кваліфікованих кадрів у галузі фізичної культури та спорту, адже саме такі фахівці будують здорову націю.    

Молоді спортсмени-військовослужбовці навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій університету отримали цікавий досвід та надихнулися видатними здобутками українських спортсменів.