Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Відбулись урочисті заходи з нагоди професійного свята працівників науки – Дня науки

18.05.2019

Щорічно у третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято працівників науки – День науки. З цієї нагоди в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбулися урочисті заходи.

Участь у заході взяли тимчасово виконуючий обов’язки Директора Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України полковник Вадим Артамощенко, начальник Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних сил України генерал-лейтенант Олег Грунтковський, народний депутат України Дмитро Андрієвський, представники вищих військових навчальних закладів та наукових установ.

– Основним досягненням воєнної науки сьогодні є те, що поряд з напрацюваннями, сучасна наука вносить величезний внесок в розвиток озброєння і військової техніки, – зауважив полковник Вадим Артамощенко.

Також він додав, що сьогодні в структурі Міністерства оборони України і ЗС України завдання воєнної науки виконують наукові установи та наукові підрозділи освітніх закладів. А це понад три тисячі науковців, які мають вчені ступені докторів наук, кандидатів наук, професорів. В системі воєнної науки працюють молоді вчені, які передають свій бойовий досвід, набутий за час проведення АТО/ООС.

Варто зазначити, що вагомий внесок в розвиток воєнної науки робить Національний університет оборони України імені Івана Черняховського. Наукова і науково-технічна діяльність є невід’ємною складовою освітньої діяльності університету. Наукові результати, одержані вченими НУОУ, складають вагомий внесок у зміцнення воєнної безпеки нашої держави, розвиток Збройних Сил України, підвищення ефективності їх застосування та всебічного забезпечення, удосконалення діяльності органів військового управління.

Кращих науковців Міністерства оборони України та Збройних Сил України заохотили відзнаками Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України.

На завершення урочистостей присутніх привітав концертом Національний президентський оркестр.