Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Відбувся Орієнтаційний курс з питань проведення оцінки інформаційного внутрішнього та зовнішнього середовища

  • >
  • >
  • >
  • Відбувся Орієнтаційний курс з питань проведення оцінки інформаційного внутрішнього та зовнішнього середовища
14.11.2019

13-14 листопада на базі університету відбувся Орієнтаційний курс з питань проведення оцінки інформаційного внутрішнього та зовнішнього середовища держави. Захід організований Навчально-науковим центром стратегічних комунікацій у сфері забезпечення національної безпеки та оборони НУОУ та Європейським командуванням ЗС США за сприяння радника зі стратегічних комунікацій Комітету реформ при Міністерстві оборони України пана Дагласа Е. Джордана.

У заході взяли участь представники Національного інституту стратегічних досліджень, Центру воєнно-стратегічних досліджень, кафедри застосування інформаційних технологій та інформаційної безпеки та інші науково-педагогічні представники університету.

Протягом двох днів учасники заходу були ознайомлені з правилами оцінки інформаційного середовища за допомогою даних з відкритих джерел, аналітичними інструментами, які використовуються для роботи в соціальних мережах тощо.

Варто зазначити, що цей проєкт є пілотним та стане початком для низки робочих груп та семінарів щодо провадження аналітичної діяльності у подальшому.