Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Відбувся урочистий випуск студентів кафедри військової підготовки

17.05.2019

17 травня у приміщенні Національного військово-історичного музею України відбувся випуск студентів кафедри військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, які навчалися за військово-обліковою спеціальністю “Бойове застосування механізованих з’єднань, військових частин і підрозділів”.

10 випускникам  навчального взводу, до складу якого увійшли учасники бойових дій на сході України, присвоєно первинне військове звання “молодший лейтенант запасу”. За  час навчання вони вивчили новітні зразки військової техніки та зброї, тактичні прийоми ведення бойових дій, навчилися працювати з особовим складом військового підрозділу, набули навичок із тактики, вогневої підготовки, топографії, опанували стройові прийоми та статути Збройних Сил України.

Усі майбутні офіцери пройшли навчальний збір та успішно склали випускний екзамен. Слова вірності народу України перед строєм оголошував лише один випускник Віктор Чорновол, адже решта випускників раніше склали Військову присягу, у тих військових підрозділах, де проходили службу.

На урочистому заході всім випускникам вручили витяг із наказу Міністерства оборони України про присвоєння офіцерського звання, свідоцтва про закінчення кафедри військової підготовки, а також привітальні адреси від начальника Університету.

Особливі відзнаки за сумлінне виконання своїх обов’язків під час навчання та вагомий внесок у справу захисту Батьківщини отримали:

Забішний Костянтин Андрійович  – нагрудний знак Університету;

Удовкін Сергій Юрійович – грамоту від начальника Університету;

Царенко Андрій Петрович – грамоту від начальника Університету.

Привітав випускників заступник начальника університету з морально-психологічного забезпечення генерал-майор Сергій Поздишев. Він наголосив на важливості та необхідністі військової професії  в умовах сьогодення, а також побажав витримки, терпіння, постійного вдосконалення, набутих навичок та вмінь. Отримали випускники й благословення від військового капелана Української Православної Церкви капелана Університету отця Івана Грицюка, який закликав зберігати в серцях віру, справедливість, любов та жертовність.

Наприкінці заходу слова вдячності виголосили випускники та запевнили, що при потребі готові стати на захист Батьківщини.