Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Відбувся урочистий захід з нагоди Дня університету

18.06.2019

Національний університет оборони України імені Івана Черняховського відсвяткував ще одну річницю з дня створення. День Альма-матері – це насамперед свято, яке об’єднує всіх, чия творча самовіддана праця, педагогічна майстерність і наполегливість формує нинішній і майбутній офіцерський корпус Збройних Сил України.

Сьогодні університет займає чільне місце у системі військової освіти нашої держави і є провідним навчально-методичним і науковим центром Збройних Сил України.  

Стіни вищого військового навчального закладу просякнуті духом патріотизму і любові до Батьківщини. Тисячі офіцерів стали випускниками славетного вишу.

П’ять років поспіль випускники університету разом з підлеглим особовим складом з честю відстоюють право держави на незалежність на території Донецької та Луганської областей.

За роки протистояння з російським агресором на сході більше 130 офіцерів-випускників були нагороджені високими державними нагородами. 10 з них удостоєні найвищого ступеня державної відзнаки – звання Героя України.

В освітньому процесі активно використовується бойовий досвід, практичні ґрунтовні знання, самовідданість і патріотизм у справі служіння Батьківщині офіцерів сьогоднішнього українського війська.

З нагоди Дня університету відбулися урочисті заходи. На святковому зібрані були присутні народний депутат України Дмитро Андрієвський, перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Володимир Бялковський, голова Ради ветеранів Солом’янського району міста Києва генерал-лейтенант Борис Парафейніков.

З нагоди свята особовому складу вручили подарунки та відзначили заохоченнями.

– Головною цінністю будь-якого освітнього закладу є його науково-педагогічний колектив. Тож, в першу чергу, висловлюю вдячність всім військовим освітянам та науковцям, а також особовому складу підрозділів забезпечення за активну громадянську позицію задля захисту і зміцнення обороноздатності держави, а також самовіддану та наполегливу працю з  підготовки офіцерського корпусу для Збройних Сил України, ‒ зазначив тимчасово виконуючий обов’язки начальника університету генерал-лейтенант Віктор Тарасов.

Крім цього, він адресував слова вдячності випускникам, слухачам, ад’юнктам та докторантам університету: “Ви – майбутнє української армії. Наполегливо оволодівайте знаннями, завзято і самостійно працюйте над засвоєнням військової справи.”

Для колективу університету його історичний шлях – це роки плідної та наполегливої праці, втіленої в конкретні досягнення та здобутки.

А в надзвичайно складний сьогоднішній період для нашої держави кожен з нас має особливо чітко усвідомити, що безпека нашої Батьківщини залежить від якості підготовки кожного слухача і кожного викладача, від рівня усвідомлення кожним з нас відповідальності за цілісність рідної землі.