Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Відбувся звітний концерт військового оркестру університету

13.04.2019

12 квітня у Центральному будинку офіцерів відбувся звітний концерт військового оркестру Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Під  керівництвом військового диригента майора Сергія Йосака музиканти та солісти творчого колективу виконали твори відомих світових класиків, українських композиторів.

Особливе захоплення публіки викликали «Увертюра» С. Гулака-Артемовського, попурі на тему рок-опери Веббера, фантазії на тему українських пісень «Мій рідний край», «Czardas» для туби з оркестром Вітторіо Монті (соло на тубі А. Ющенко).

У виконанні солістів оркестру Людмили Дорожкіної та Володимира Білоброва пролунали пісенні композиції. Також у концертній програмі взяли участь вихованці Дитячої школи мистецтв № 5 Оболонського району столиці та солістка – лауреат міжнародних та всеукраїнських фестивалів і конкурсів Яна Оникієнко.

Творчий колектив оркестру висловлює вдячність усім шанувальникам військового-духового мистецтва за підтримку та вже готує для них нові музичні експерименти та концертні програми.