Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Вдосконалення вмінь та навичок слухачами командно-штабного інституту застосування військ (сил) під час польового виходу

  • >
  • >
  • >
  • Вдосконалення вмінь та навичок слухачами командно-штабного інституту застосування військ (сил) під час польового виходу
08.05.2019

 

Досвід антитерористичної та операції Об’єднаних сил показав, що в умовах сучасного загальновійськового бою, коли суттєво зростає обсяг завдань, які покладаються на загальновійськові частини, підвищуються вимоги до офіцерів як професійних керівників. При цьому одним із найбільш ефективних способів вдосконалення професіоналізму офіцерів була і залишається практична підготовка в польових умовах.

Днями на базі навчального центру Національного університету оборони України імені І. Черняховського було проведено польовий вихід з першим курсом командно-штабного інституту застосування військ (сил) за темою “Методика проведення командиром бригади рекогносцировки, організації взаємодії на місцевості та на макеті місцевості під час планування маневреної оборони”.

Метою занять було вдосконалення вмінь та навичок слухачів щодо роботи командира та офіцерів управління бригади на місцевості під час планування бою.

Слухачі командно-штабного інституту під час проведення занять виконували обов’язки офіцерів управління бригади під час уточнення рішень на бій, постановки бойових завдань підрозділам та організації взаємодії на місцевості.

Свої знання та досвід у АТО (ООС) передавали науково-педагогічні працівники кафедри командно-штабного інституту застосування військ (сил), тому не зважаючи на те, що слухачі вперше працювали в ролі службових осіб управління бригади, з навчальним завданням впорались.