Повідом про корупцію
Особливості декларування 2022
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Особовий склад 33 бази забезпечення навчального процесу університету відзначив Великдень

25.04.2022

В цей нелегкий для нашої країни час, коли триває боротьба за нашу незалежність та територіальну цілісність України, військовий капелан протоієрей Димитрій Присяжний у день Світлого Христового Воскресіння провів освячення пасок і пасхальних приношень у 33 базі забезпечення навчального процесу університету.

Священнослужитель разом з керівництвом бази та Національного університету оборони України привітав військовослужбовців з Великоднем та після душпастирського слова окропив свяченою водою пасхальні приношення воїнів та всіх присутніх.

Також, під духовним супроводом військового капелана Димитрія Присяжного відбулася екскурсія до Михайлівського Золотоверхого монастиря, Михайлівської площі та Андріївської церкви.

Під час екскурсії відбувся духовно-патріотичний екскурс в історію України та її Святої Церкви і звитяжної боротьби за суверенну Українську державу.

Приємним завершенням дня стала зустріч військовослужбовців бази з українським актором театру і кіно Дмитром Лінартовичем, який провів з ними бесіду, після чого заспівав авторських історично-патріотичних пісень.

У такій дружній та затишній атмосфері військовослужбовці змогли дещо відволіктись від повсякденних обов’язків військової служби, а також зарядились енергією та позитивними емоціями.