Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

VІI Міжнародна науково-практична конференція “Проблеми координації воєнно-технічної та оборонно-промислової політики в Україні. Перспективи розвитку озброєння та військової техніки”

  • >
  • >
  • >
  • VІI Міжнародна науково-практична конференція “Проблеми координації воєнно-технічної та оборонно-промислової політики в Україні. Перспективи розвитку озброєння та військової техніки”
16.10.2019

VІI Міжнародну науково-практичну конференцію “Проблеми координації воєнно-технічної та оборонно-промислової політики в Україні. Перспективи розвитку озброєння та військової техніки”проведено Міністерством освіти і науки спільно з Міністерством оборони.

Наукові та науково-педагогічні Університету прийняли участь у пленарному засіданні, обговоренні проблемних питань планування та реалізації воєнно-технічної та оборонно-промислової політики України.

У виступах висувались пропозиції, спрямовані на втілення інноваційних розробок в оборонній промисловості України, вдосконалення окремих напрямів військово-технічної політики, плани подальших розробок та досліджень у цьому напрямі.

Другий день конференції традиційно проходив по чотирьох секціях: перша – перспективи розвитку ОВТ Сухопутних військ; друга – перспективи розвитку ОВТ Повітряних Сил; третя – перспективи розвитку ОВТ спеціальних військ; четверта – перспективи розвитку ОВТ Військово-Морських Сил.

Результати конференції оприлюднені на офіційному сайті Міністерства освіти і науки України.