Повідом про корупцію
Кібершахрайство
Основне меню
Національний університет оборони України

Видано черговий випуск видання Вісника Програми НАТО з виховання доброчесності

12.05.2022

Днями вийшов черговий випуск видання Вісника Програми НАТО з виховання доброчесності (ВІ) № 13, зима 2022 року. Видання охоплює заходи, які були організовані програмою НАТО з виховання доброчесності разом з Колумбією, Грузією, Йорданією, Республікою Молдова, Перу, Тунісом та Україною з кінця 2021 року.

У цей особливо складний період представники програми НАТО з виховання доброчесності переймаються долею України, з якою співпрацюють з самого початку. Фахівцями Альянсу надано позитивну оцінку організації та реалізації освітніх програм з виховання доброчесності на усіх рівнях підготовки, які впроваджені Національним університетом оборони України імені Івана Черняховського у партнерстві з представниками програми з виховання доброчесності Академії оборони Великої Британії, програми НАТО з виховання доброчесності, а також Центру з питань боротьби з корупцією у сфері оборони (CIDS, Міністерства оборони Королівства Норвегія) в рамках виконання Програми з виховання доброчесності.

Ознайомитися з виданням можна за посиланням: https://www.nato.int/nato_static_fl2014/assets/pdf/2022/4/pdf/220412-BI_newsletter_13_ukr.pdf