Повідом про корупцію
Особливості декларування 2021
Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Використання інформаційних технологій в інтересах забезпечення академічної доброчесності (перевірка на академічний плагіат)

  • >
  • >
  • >
  • Використання інформаційних технологій в інтересах забезпечення академічної доброчесності (перевірка на академічний плагіат)
15.03.2021

Тема академічної доброчесності й досі є актуальною на всіх рівнях здобуття освіти. Одним з показників академічної доброчесності є академічний плагіат. З метою належної реалізації норм Законів України “Про освіту”, “Про вищу освіту” та керівних документів Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, що стосуються дотримання основних принципів академічної доброчесності, науково-педагогічними працівниками кафедри застосування інформаційних технологій та інформаційної безпеки інституту забезпечення військ (сил) та інформаційних технологій розроблені методичні рекомендації та відео-інструкція “Використання інформаційних технологій в інтересах академічної доброчесності (перевірка на академічний плагіат)”.

Зазначена інструкція дозволяє ознайомитись з особливостями дотримання академічної доброчесності усіма учасниками освітнього процесу в університеті, видами її порушень та відповідальністю. А також в ній наведено порядок забезпечення академічної доброчесності в університеті, оформлення необхідних документів та приклад встановлення факту наявності чи відсутності академічного плагіату за допомогою онлайн-сервісу DupliChecker.