Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Використання платформи дистанційного навчання фахівцями інституту авіації та протиповітряної оборони

  • >
  • >
  • >
  • Використання платформи дистанційного навчання фахівцями інституту авіації та протиповітряної оборони
06.05.2020

Завдяки впровадженню та широкому використанню платформи дистанційного навчання в інституті авіації та протиповітряної оборони, незважаючи на карантинні обмеження, продовжується освітній процес.

Нині всі заняття проводяться згідно затвердженого плану, а слухачі мають можливість здобувати знання через мережу Internet.

Науково-педагогічними працівниками інституту було підготовлено та проведено низку онлайн занять, у тому числі диференційовані заліки та екзамени.

Вперше, за допомогою відеоматеріалів, які були розміщені на платформі дистанційного навчання, було проведено заняття, яке зазвичай проводилось безпосередньо у військах. Так, слухачі мали змогу наочно ознайомитись з організацією бойового чергування з протиповітряної оборони у військових частинах авіації, зенітних ракетних і радіотехнічних військ Повітряних Сил Збройних Сил України.

Ті слухачі, які були відсутні на якомусь з онлайн занять, можуть ознайомитися з навчальним матеріалом у зручний для себе час.

Таким чином, отриманий досвід викладання у нових умовах карантинних обмежень дає підстави вважати, що дистанційна форма навчання сприяє реалізації можливості засвоєння програм навчальних дисциплін на достатньому рівні.