Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Випуск слухачів Вищих академічних курсів та курсів підвищення кваліфікації та професійного рівня центру перепідготовки та підвищення кваліфікації

  • >
  • >
  • >
  • Випуск слухачів Вищих академічних курсів та курсів підвищення кваліфікації та професійного рівня центру перепідготовки та підвищення кваліфікації
19.12.2019

18 грудня 2019 року в університеті відбувся черговий випуск слухачів центру перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Підвищення кваліфікації слухачів здійснювалось з метою поглиблення теоретичних знань та вдосконалення практичних навичок з питань управління бойовими діями військ (сил), управління підпорядкованими підрозділами при веденні бойових дій в сучасних умовах та підвищення ефективності прийняття відповідних рішень при виконанні функціональних обов’язків за посадою.

Навчальні заняття були проведені як з використанням навчальної, матеріально-технічної бази університету так і на базі органів військового управління, військових частин.

Усі випускники показали високі результати в навчанні, яким опікувались кращі науково-педагогічні працівники університету.

Привітали випускників із успішним закінченням курсів керівництво університету, центру перепідготовки та підвищення кваліфікації та науково-педагогічні працівники університету.