Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Випуск слухачів Вищих академічних курсів та курсів підвищення кваліфікації та професійного рівня центру перепідготовки та підвищення кваліфікації

  • >
  • >
  • >
  • Випуск слухачів Вищих академічних курсів та курсів підвищення кваліфікації та професійного рівня центру перепідготовки та підвищення кваліфікації
25.04.2019

25 квітня 2019 року завершили навчання слухачі центру перепідготовки та підвищення кваліфікації Національного університету оборони України імені Івана Черняховського. Випускники вирушать до своїх місць проходження служби, де застосовуватимуть набуті знання та навички під час виконання службових обов’язків.

Підвищення кваліфікації здійснювалось на Вищих академічних курсах з питань організації та проведення кадрової роботи, а також на курсах підвищення кваліфікації та професійного рівня:

з питань управління військовими частинами угруповання військ (сил) видів ЗСУ, ДШВ ЗСУ, ССО ЗСУ, органів військового управління ЗСУ;

з питань виконання функціональних обов’язків офіцерами центру (відділу, групи) напрямків;

з питань аеродромно-технічного та інженерно-аеродромного забезпечення;

з питань тилового забезпечення;

з питань організації наукової та науково-технічної діяльності у Збройних Силах України.

Підготовка слухачів здійснювалася з метою поглиблення теоретичних знань та вдосконалення практичних навичок з питань управління бойовими діями військ (сил), управління підпорядкованими підрозділами при веденні бойових дій в сучасних умовах та підвищення ефективності прийняття відповідних рішень при виконанні функціональних обов’язків за посадою.

Навчальні заняття були проведені як з використанням навчально-матеріальної бази університету так і на базі органів військового управління та військових частин.

Усі випускники показали високі результати в навчанні, яким опікувались кращі науково-педагогічні працівники університету.

Привітали випускників із успішним закінченням курсів керівництво університету, центру перепідготовки та підвищення кваліфікації та науково-педагогічні працівники університету, які викладали на вищевказаних курсах.