Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Відбувся випуск слухачів центру перепідготовки та підвищення кваліфікації

26.11.2019

На виконання вимог щорічного Розрахунку чисельності слухачів для навчання на курсах підвищення кваліфікації військовослужбовців та державних службовців в НУОУ, вищих військових навчальних закладах та військових навчальних підрозділах закладів вищої освіти у 2019 році, у період з 16 жовтня по 26 листопада 2019 року здійснено підвищення кваліфікації на Вищих академічних курсах з питань планування застосування, управління військами (силами) в операціях (бойових діях), курсах підвищення кваліфікації та професійного рівня за 5 напрямками підготовки, а також на курсах підвищення кваліфікації осіб сержантського (старшинського) складу з питань морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України.

Навчання слухачів здійснювалося з метою забезпечення безперервної підготовки, перспектив просування по службі військовослужбовців Збройних Сил України, комплектуванням посад в органах військового управління, військових частин, установ, фахівцями з відповідною кваліфікацією, отримання ними знань, умінь і практичних навичок для виконання обов’язків за посадою.

Навчальні заняття були проведені з використанням навчально-матеріальної бази університету, а також на базі навчального центру університету в рамках тактичних задач, які передбачені навчальним план-програмою.

26 листопада 2019 в університеті відбувся черговий випуск слухачів Вищих академічних курсів, курсів підвищення кваліфікації та професійного рівня та курсів підвищення кваліфікації осіб сержантського (старшинського) складу центру перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Усі випускники показали високі результати в навчанні, яким опікувались кращі науково-педагогічні працівники університету.

Привітали випускників із успішним закінченням курсів керівництво університету, центру перепідготовки та підвищення кваліфікації та науково-педагогічні працівники університету, які викладали на вищевказаних курсах.