Основне меню
Національний університет оборони України
імені Івана Черняховського

Випуск слухачів курсів іноземних мов центру перепідготовки та підвищення кваліфікації в рамках Програми Професійної Підготовки Україна-НАТО

  • >
  • >
  • >
  • Випуск слухачів курсів іноземних мов центру перепідготовки та підвищення кваліфікації в рамках Програми Професійної Підготовки Україна-НАТО
24.05.2019

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбувся випуск слухачів, які проходили навчання на курсах іноземних мов центру перепідготовки та підвищення кваліфікації в рамках Програми Професійної Підготовки Україна-НАТО.

Варто зазначити, що поглиблення стратегічного партнерства України з НАТО, активна участь українських підрозділів у миротворчих, пошуково-рятувальних операціях, багатонаціональних навчаннях та інших заходах міжнародного співробітництва, обумовлює зростання ролі мовної підготовки у загальній системі підготовки особового складу Міністерства оборони і Збройних Сил України.

На курсах іноземних мов підвищували кваліфікацію у період з 01 жовтня 2018 року по 23 травня 2019 року 23 представника Міністерства оборони України та Збройних Сил України. Вони в подальшому братимуть участь у заходах міжнародного військового співробітництва Збройних Сил України з НАТО, направлятимуться за кордон для участі у міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки у складі національного контингенту та національного персоналу, до багатонаціональних органів військового управління, на навчання у провідні ВНЗ європейських країн та США.

По закінченню курсів іноземних мов всі слухачі пройшли оцінювання рівня володіння іноземною мовою під час випускного тестування за стандартизованими мовленнєвими рівнями відповідно до стандарту НАТО STANAG 6001, а також додатково – оцінювання з використанням кваліфікаційного тесту ALCPT.

23 травня 2019 року відбувся урочистий випуск слухачів курсів іноземних мов з врученням свідоцтв про визначення рівня володіння іноземною мовою.

На урочистостях з нагоди випуску слухачів були присутні керівний склад центру перепідготовки та підвищення кваліфікації та науково-педагогічні працівники навчально-наукового центру іноземних мов. Привітав випускників з успішним закінченням курсів тимчасово виконуючий обов’язки начальника центру перепідготовки та підвищення кваліфікації полковник Андрій Антонов, який у своїй промові висловив сподівання, що отримані знання та навички будуть ефективно застосовані у виконанні своїх посадових обов’язків, а також подякував випускникам і науково-педагогічним працівникам університету за плідну роботу, спрямовану на досягнення спільної мети під час навчання